Autor: Petr Hovorka Nezařazeno 28. 4. 2020

Konference Employer Branding Experience 2018 (2. ročník)

V minulém roce jsme se konečně v pekárně rozhoupali a obsahově postavili další konferenci na téma budování značky zaměstnavatele. Jako řečníky jsme vybrali lídry malých a středně velkých firem, kteří staví a slaví úspěch na spolupráci s lidmi. Jaké myšlenky na konferenci zazněly si můžete přečíst zde nebo si můžete udělat představu prostřednictvím následující vizualizace.

 

 

Druhý ročník konference Employer Branding Experience 2018 bude stejný i jiný zároveň. Stejný v tom, že vám opět – na reálných příbězích firem – ukážeme, že se značka zaměstnavatele buduje zejména trpělivou prací uvnitř společností na firemních kulturách a úrovni spolupráce se současnými zaměstnanci. Jiný v tom, že letošními řečníky budou lídři z velkých firem (korporací), kterým se i v dnešní době daří získávat správné lidi, zvyšovat jejich zapojení a snižovat nebo udržovat nízkou fluktuaci.

 

KDY: 20. září 2018

KDE: La Fabrika, Komunardů 30, Praha - Holešovice

REGISTRACE: klikněte

CENA: 5 990 Kč bez DPH do 30. 6. 2018, poté 6 990 Kč

Ne, nebylo jednoduché takové firmy a lídry najít. A ano – podařilo se nám to. Jsme přesvědčeni, že uslyšíte vskutku mimořádné příběhy z firem jakými jsou ALZA, Atlas Copco, ČEZ, Decathlon, IKEA, innogy, Raiffeisen Bank a Tchibo. Aktuální web konference spustíme v květnu. Zatím si můžete přečíst rozhovor s Martinou Ježkovou ze společnosti Tchibo nebo Pavlem Puffem ze společnosti ČEZ, se kterými se na konferenci potkáte.

Otázky k programu: petr.hovorka@brandbakers.cz, +420 602 271 011

Mimochodem – anglické slovo experience jsme v názvu nepoužili jen tak náhodou. V češtině má totiž dva významy –zkušenost a zážitek. A stejně tak to může být i s vaší značkou ­– může to být zkušenost nebo zážitek.

Konferenci pořádáme společně se vzdělávací a poradenskou společností 1. VOX.

 Moc se na vás těšíme!

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.