Autor: Jana Zahradníčková Akce 6. 2. 2024

Angažovanost: měříme & měníme / Jak zapálit lidi ve firmě

Téma angažovanosti lidí v práci je bezbřehé a nekonečné. Je to téma nestárnoucí a vždy živé. Nejspíš proto, že je pro výkonnost a výsledky firmy zásadní. Statistiky angažovanosti jsou přísné. Gallup ve svém posledním reportu (State of the Global Workplace: 2023 Report) o angažovanosti zmínil, že nejhorší skóre v této “disciplíně” drží Evropa.

Pouhých 23% lidí, které to v práci opravdu baví... A zbytek lidí se buď veze nebo dokonce „jde proti vám“. Smutné. Na druhou stranu, skvělá příležitost s tím něco udělat.

Rádi bychom vám naši práci více a zároveň krátce přiblížili. Proto jsme se rozhodli uspořádat Inspirativní snídani, která bude pro všechny HR nadšence zdarma. BrandBakers Advisory a TCC online se spojili, aby vám předali komplexní návod, jak na angažovanost.

Marta Fabiánová z TCC online se v rámci své části bude věnovat primárně měření, prezentaci zásadních zjištění v rámci dosavadních průzkumů angažovanosti, kontextu vědomých a nevědomých příčin angažovanosti.

Petr Hovorka naváže receptem, jak jdeme na angažovanost v BrandBakers Advisory. Jak tvoříme strategie a propouštíme je jako máslo do celé firmy, jak děláme firemní hodnoty a rozvíjíme manažery, aby mohli vytvářet pečující prostředí.

A co víc, k Martě a Petrovi se přidá ještě jeden speciální host, jehož firma se vydala cestou měření i měnění angažovanosti na vlastní kůži. Přiblíží tedy praktickou zkušenost. Nebudeme vás dál napínat. Ať se máte na co těšit. Na naši snídani zavítá Jirka Havel z Notina. Jj, prostě to bude stát za to.:)

Přijďte na naši snídani, v koncentrované formě získáte skvělý přehled a návod, jak zapálit lidi ve firmě.

Kdy to propukne?

–> 21. 3. 2024 v 9.00 hod. Snídaňový raut bude k mání již od 8.15 hod.

Kde se setkáme?

–> Animika, meeting studio, Křižíkova 27, Praha 8 – Karlín, mapa je zde

Kdy bude závěr?

–> Oficiálně v 11.00 hod, ale můžete s námi ještě zůstat, povídat či networkovat

Registrace

–> kapacita je 50 účastníků, proto se registrujte co nejdříve, ať své místo máte podchycené!

A my už se na vás budeme jen těšit!

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.