Autor: Jana Zahradníčková Vzdělávání 23. 8. 2022

Workshopy z naší pekárny na konferenci humanbrand

8.11.2022. Konference humanbrand / když kultura pohání byznys. 6 skvělých přednášek, 6 praktických workshopů. To vše zaměřené čistě na firemní kulturu. Téma, které nás baví. 

A my vás srdečně zveme na workshopy, které vznikly u pece v 

BrandBakers Advisory, a vy je budete moci na konferenci navštívit. Vybrat si jinak můžete z celé nabídky 6 hodinových workshopů, jeden dopoledne a jeden odpoledne. Výběr je na vás.

Jaké to jsou a o čem budou? Čtěte dále. 

První workshop

Angažovanost lidí: jak ji zvýšit kontextem?

“Lidé se nedají motivovat. Lidé se dají pouze kontextovat.” říká americký podnikatel Brad Feld. Ve firmách se kontext skrývá v jedné jediné strategii, která propojuje kulturu, lidi a byznys. Když dáte lidem možnost podílet se na její tvorbě a realizaci, můžete získat jejich energii a nadšení pro společnou práci. Jestli chcete lidi angažované, zapojte je do kontextu.

Na workshopu vám ukážeme, jak taková strategie vypadá. Provedeme vás jejími částmi a ukážeme vám, jak spolu souvisí. Vybrané části si pak zkusíte vytvořit. Zároveň si odnesete tipy, jak s tvorbou strategie začít a argumenty, jak přesvědčit management, aby vytvoření strategie věnoval pozornost a investoval svůj čas.

Navíc vám představíme Employer Branding Canvas, který jsme vytvořili pro jednodušší práci na strategii pro budování značky zaměstnavatele. A sami si vyzkoušíte, jak s ním pracovat.

Druhý workshop

Firemní hodnoty: jak je najít a pojmenovat?

Firemní hodnoty – noční můra nebo konkurenční výhoda? Vyberte si. Čím méně pravidel, a k tomu ještě srozumitelných, tím lepší hra. Rychlejší, s větší zábavou. Takové hodnoty vám pomůžou vyjasnit očekávání, podpoří důvěru a zlepší spolupráci.

Na workshopu vám ukážeme, jak tvorba firemních hodnot probíhá. Seznámíme vás s celým procesem jejich tvorby. Ukážeme vám, jak je najít v příbězích. Naučíte se je dokonale popsat a vysvětlit ostatním. A odnesete si tipy, kde s tvorbou firemních hodnot začít.

Témata dalších 4 workshopů, které povedou trenéři z humancraft, jsou následující:

Jak sladit leadership tým?

Jak smysluplně rozvíjet manažery?

Jak na učící se organizaci?

Jak používat Culture Canvas?

Líbí? Věříme, že ano. Tak se na vás budeme těšit na konferenci a našich workshopech!

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.