Autor: Petr Hovorka Nezařazeno 28. 4. 2020

Tipy na akce aneb co by vám nemělo uniknout letos na podzim

Nekonference by LMC

24. 10. 2019, Praha

Tahle konference z dílny LMC je fakt povedená. Netradiční svým pojetím - je to vlastně setkání s řečníky bez prezentací, je postavená na diskuzích, výměně názorů a informací mezi všemi účastníky. O kvalitním obsahu, řečnících, netřeba hovořit.  O workshopy se postarají experti z oboru. My bychom se těšili na Martina Rumana, pěstitele smysluplné práce s lidmi a Simonu Babčákovou, která to bude moderovat.
 

Hledání ztraceného smyslu práce by Holodnak Bros

24. – 25. 10. 2019, Praha

Úplná pecka. Bráchové Holodňákové si řekli, že udělají malou konferenci, na které propojí praktický, vědecký a filosofický pohled na smysl práce. No, a je z toho dvoudenní konference pro 500 lidí a je vyprodaná. To vyprodaná je s nadsázkou, protože byla zdarma. Prostě o téma smysluplné práce je zájem. Potkáte na ní sociology, antropology, byznysmeny, studenty i Skondra. Takže si zapište na příští rok.
 

EVOLVE! Summit by Engage Advisory

12. – 13. 11. 2019, Brno

Masterpiece pro všechny, kteří se točí kolem získávání lidí do firem. Tolik know-how, které padá dva dny z řečníků, těžko někde v ČR najdete. Pečlivě vybíraní řečníci jsou z celého světa. Co se týká témat, konference dávno přerostla oblast náboru. My se těšíme na Olinku Vlachynskou s tématem Jak vybudovat love brand uvnitř firmy a udržet své kolegy nadšené, pochopitelně.
 

EMPLOYEES FIRST OR CUSTOMERS FIRST? by HRcomm

21. - 22. 11. 2019,  Zámek Valeč 

Jedinečná konferencia spájajúca českých a slovenských lídrov nielen v oblasti HR. Zdieľanie know-how, skúseností a best practices na témy prepojenia HR a zákazníkov,  firemnej kultúry, employee experience, ale aj ako sa pripraviť na hospodárske oslabenie. Staňte sa králmi v HR na zámku Valeč. Je čas opäť spojiť české a slovenské sily a inšpirovať sa navzájom.
 

Jak přitahovat motivované lidi by BrandBakers

22. 11. 2019, Praha 

Mezi konfery se nám vloudila jedna dopolední snídaně. Posnídají s vámi Pekaři Jirka a Petr, kteří se s vámi při to podělí o tipy, jak vybrat témata, která vám pomohou udělat vaši firmu v očích kandidátů a zaměstnanců srozumitelnou; jak zvolit formu, která bude lidi bavit a jak zapojit do tvorby obsahu komunikace vaše zaměstnance. Tak vydatně jste už dlouho neposnídali ;-)
 

Světová laboratoř lídrů: Nový svět práce by PMF

27. 11. 2019, Praha 

Tradiční konference s aktuálními tématy, která hýbou světem HR. Kombinuje přednášky, workshopy a panelové diskuse. Řeč bude o leadershipu, Employee Experience (Pekaře zastoupí Petr), firemní kultuře, celoživotním učení, robotech, štěstí v práci i digitalizaci. Z řečníků se můžete těšit na Elišku Novotnou z IKEA nebo moderátora panelových diskusí – Jirku Charváta.

HR in Motion by NTi Consulting 

28. 11. 2019, Liberec 

Regionální konference nebývají tak naleštěné jako ty pražské. O to více jsou praktické. Severní Čechy jsou hodně o výrobě a proto i na této konferenci potkáte mezi řečníky šéfa fabriky Kiekert-CS, který nasdílí případovku na téma Spolupráce na výběru mistrů a školení výrobních pozic. Těšili bychom se také na Petra Winklera z Národního ústavu duševního zdraví s tématem Jak vytvářet prostředí "duševně zdravé firmy"? Petr doplní konferenci o téma smysluplné práce v pečujícím prostředí.

 

Dostávejte naše nejlepší články každý měsíc do e-mailu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.