Jak udržet a rozvíjet jedinečnou firemní kulturu, která je důležitá pro váš business

Růst firmy je důvod k radosti, ale i výzva. Jak zajistit, aby i v několikanásobně větším týmu byli lidé informování a chápali, proč se věci dějí? Jak předávat důležité leadership principy na další úrovně manažerů? Jak si uchovat svou jedinečnou kulturu?

J&T banka patří mezi nejvýznamnější společnosti v oblasti privátního a investičního bankovnictví. Je to firma, která za několik posledních let zásadním způsobem vyrostla co do podílu na trhu i co do počtu zaměstnanců. Firemní kultura a ti správní lidé v ní představuje jeden ze základních pilířů, na kterých stojí úspěch J&T. 

Udělat firmu srozumitelnou pro všechny současné i budoucí zaměstnance

Zapojit všechny úrovně vedení firmy a společně definovat a představit lidem co je smyslem její existence, jaké sleduje cíle, jaké hodnoty vyznává a jak by se měly projevovat v chování každého jednotlivce. A v neposlední řadě představit J&T kandidátům na trhu práce takovou, jaká je. Vysvětlit, jak přistupuje k byznysu a v čem je jedinečná, jaké příležitosti nabízí svým zaměstnancům. To jsou v kostce hlavní cíle, o jejichž dosažení s klientem usilujeme. 

S čím jsme klientovi pomohli a pomáháme

  • Formulace poslání, vize a business modelu
  • Definice firemních hodnot a jejich klíčových projevů v chování organizace i jednotlivých zaměstnanců
  • Zavádění firemních hodnot do leadershipu
  • Interní komunikace
  • Představení firmy a nabídka kandidátům
  • Kariérní web
  • Obsahový marketing

Takto dnes vypadá například kariérní web, jehož cílem je ukázat J&T kandidátům takovou, jaká skutečně je: https://jtkariera.cz/cs/

Co o spolupráci s námi říká klient

"S Brand Bakers se nám podařilo oprášit skoro zapomenuté hodnoty a pracujeme na tom, aby se i přes velký růst firmy tyto hodnoty zachovaly. Zkušenosti, znalosti, systematičnost a entuziazmus Jirky Landy jsou pro nás cennou pomocí, díky které se nám daří krůček po krůčku zjednodušovat komunikaci a zlepšovat firemní kulturu."
Eva Vinšová, HR ředitelka, J&T banka

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.