Autor: Jana Zahradníčková Akce 19. 5. 2023

Konference humanbrand a jiné HR eventy

I letos jsme pro vás připravili seznam HR akcí, které stojí za to navštívit. Takže si rovnou vezměte tužku do ruky a zapište si, ať něco neprošvihnete. Vybere si opravdu každý HRista, junior i senior. Bude to o vzdělávání, recruitmentu, leadershipu, firemní kultuře, atd. Stačí si jen vybrat tu svou srdcovku.

I my pro vás společně s humancraft v letošním roce organizujeme další ročník konference humanbrand / když kultura pohání byznys. Loňský rok se moc povedl, byli jste spokojení a chtěli pokračování, takže se opět uvidíme! Těšíme se moc! 

Na začátek vykopneme tedy tou naší. :)

Konference humanbrand / když kultura pohání byznys

5.10.2023 Brumlovka, Praha

6 příběhů, 6 workshopů, celý den věnovaný firemní kultuře.

Konkurenční výhodu můžete získat tam, kde to většina firem neumí. Ve firemní kultuře. Ukážeme vám, jak na to a co získáte, když se vám podaří propojit kulturu, lidi a byznys.

Co vás na akci čeká?

(1) Skutečné příběhy

Vybrali jsme skvělé lídry a firemní příběhy, které půjdou pěkně od podlahy. Otevřeně, se všemi přešlapy a nástrahami. Žádné učebnicové povídání.

(2) Praktické workshopy

Témata konference si přiblížíte na workshopech. Vyzkoušíte si osvědčené postupy a nástroje. Čeká vás jeden workshop dopoledne a jeden odpoledne.

(3) Prostor pro sdílení

V nabitém dni budou i přestávky, oběd a prostor pro networking. Chvíle, kdy můžete popovídat s řečníky i účastníky. Ti všichni se zajímají o firemní kultury a byznys.

Vše důležité najdete na www.humanbrand.cz, anebo se ptejte rovnou nás: petr.hovorka@brandbakers.cz a jana.zahradnickova@brandbakers.cz

Soutěž HREA 2023

právě probíhá, uzávěrka 30.6.2023

Společnost People Management Forum vyhlašuje již 17. ročník soutěže o nejlepší personální projekt roku - HREA 2023.  

Soutěž je určena všem, kteří chtějí ukázat ostatním, co dělají a nebojí se představit porotě i odborné veřejnosti své HR projekty, které řešili či řeší v posledních 12 měsících. 

Tak se nezapomeňte přihlásit do Soutěže HREA 2023! Třeba zde. Uzávěrka přihlášek je 30.6.2023. Více o soutěži zde.

Vyhlášení soutěže proběhne 26.10. na HREA Summitu.

LEARN & TECH 2023

14.9.2023 Praha

Zajímáte se o novinky na poli technologií ve firemním vzdělávání? V Praze se 14. 9 2023 uskuteční showcase LEARN & TECH 2023, který představí aktuální technologie „naživo“. Jedinečná příležitost pro personalisty zabývající se rozvojem a vzděláváním svých zaměstnanců, L&D a T&D manažery organizací vyzkoušet si na vlastní kůži moderní e-learningy, vzdělávací weby, aplikace, rozšířenou a virtuální realitu a využití umělé inteligence (AI). A samozřejmě také zkonzultovat možnosti jejich využití ve své organizaci

Více na www.learnandtech.eu.

Happiness@Work Live! 

19.10.2023, Kongresové Centrum Praha

9. ročník mezinárodní konference Happiness@Work Live!

O čem to letos bude? O štěstí a leadershipu.

I když se to možná nezdá, štěstí v práci je především leadership téma. Ukazuje přístup, díky kterému je nejen lidem lépe, ale týmy a firmy jsou efektivnější a nakonec i byznysově úspěšnější. Štěstí v práci může být strategickou výhodou, pokud se uchopí za správný konec. 

Řečnice a řečníky pro 2023 budou postupně představováni v nadcházejících týdnech na webu: https://www.happinessatwork.live/cs 

EVOLVE! Summit 2023

2.11.2023, Brno

Letošní osmý ročník EVOLVE! Summit bude opět jiný. Musí, protože všechno se mění. I trh práce a potřeby firem se změnily tak rychle, jako nikdy předtím. A my všichni na to musíme reagovat. Nedostatek kandidátů už dávno není jedinou překážkou. Za úspěchem je perfektně fungující firemní ekosystém, který je důležitější než kdy jindy. A řečníci, kteří postupně potvrzují svoji účast, vás provedou vším, co stojí za jejich úspěchy.
https://www.evolvesummit.cz/

 

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.