Autor: Petr Hovorka Nezařazeno 28. 4. 2020

Tipy na akce aneb co by vám nemělo uniknout letos na podzim

Nekonference by LMC

24. 10. 2019, Praha

Tahle konference z dílny LMC je fakt povedená. Netradiční svým pojetím - je to vlastně setkání s řečníky bez prezentací, je postavená na diskuzích, výměně názorů a informací mezi všemi účastníky. O kvalitním obsahu, řečnících, netřeba hovořit.  O workshopy se postarají experti z oboru. My bychom se těšili na Martina Rumana, pěstitele smysluplné práce s lidmi a Simonu Babčákovou, která to bude moderovat.
 

Hledání ztraceného smyslu práce by Holodnak Bros

24. – 25. 10. 2019, Praha

Úplná pecka. Bráchové Holodňákové si řekli, že udělají malou konferenci, na které propojí praktický, vědecký a filosofický pohled na smysl práce. No, a je z toho dvoudenní konference pro 500 lidí a je vyprodaná. To vyprodaná je s nadsázkou, protože byla zdarma. Prostě o téma smysluplné práce je zájem. Potkáte na ní sociology, antropology, byznysmeny, studenty i Skondra. Takže si zapište na příští rok.
 

EVOLVE! Summit by Engage Advisory

12. – 13. 11. 2019, Brno

Masterpiece pro všechny, kteří se točí kolem získávání lidí do firem. Tolik know-how, které padá dva dny z řečníků, těžko někde v ČR najdete. Pečlivě vybíraní řečníci jsou z celého světa. Co se týká témat, konference dávno přerostla oblast náboru. My se těšíme na Olinku Vlachynskou s tématem Jak vybudovat love brand uvnitř firmy a udržet své kolegy nadšené, pochopitelně.
 

EMPLOYEES FIRST OR CUSTOMERS FIRST? by HRcomm

21. - 22. 11. 2019,  Zámek Valeč 

Jedinečná konferencia spájajúca českých a slovenských lídrov nielen v oblasti HR. Zdieľanie know-how, skúseností a best practices na témy prepojenia HR a zákazníkov,  firemnej kultúry, employee experience, ale aj ako sa pripraviť na hospodárske oslabenie. Staňte sa králmi v HR na zámku Valeč. Je čas opäť spojiť české a slovenské sily a inšpirovať sa navzájom.
 

Jak přitahovat motivované lidi by BrandBakers

22. 11. 2019, Praha 

Mezi konfery se nám vloudila jedna dopolední snídaně. Posnídají s vámi Pekaři Jirka a Petr, kteří se s vámi při to podělí o tipy, jak vybrat témata, která vám pomohou udělat vaši firmu v očích kandidátů a zaměstnanců srozumitelnou; jak zvolit formu, která bude lidi bavit a jak zapojit do tvorby obsahu komunikace vaše zaměstnance. Tak vydatně jste už dlouho neposnídali ;-)
 

Světová laboratoř lídrů: Nový svět práce by PMF

27. 11. 2019, Praha 

Tradiční konference s aktuálními tématy, která hýbou světem HR. Kombinuje přednášky, workshopy a panelové diskuse. Řeč bude o leadershipu, Employee Experience (Pekaře zastoupí Petr), firemní kultuře, celoživotním učení, robotech, štěstí v práci i digitalizaci. Z řečníků se můžete těšit na Elišku Novotnou z IKEA nebo moderátora panelových diskusí – Jirku Charváta.

HR in Motion by NTi Consulting 

28. 11. 2019, Liberec 

Regionální konference nebývají tak naleštěné jako ty pražské. O to více jsou praktické. Severní Čechy jsou hodně o výrobě a proto i na této konferenci potkáte mezi řečníky šéfa fabriky Kiekert-CS, který nasdílí případovku na téma Spolupráce na výběru mistrů a školení výrobních pozic. Těšili bychom se také na Petra Winklera z Národního ústavu duševního zdraví s tématem Jak vytvářet prostředí "duševně zdravé firmy"? Petr doplní konferenci o téma smysluplné práce v pečujícím prostředí.

 

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.