Autor: Petr Hovorka Vzdělávání 28. 4. 2020

Jak designovat Employee Experience?

Některé firmy zběsile loví nové zaměstnance, všemožně (i nemožně) je lákají a přitom zapomínají na vlastní zaměstnance. Leckdy tak více zaměstnanců ztratí než získají.

Při budování značky zaměstnavatele jsou zaměstnanci vždy na prvním místě. Employees First, Candidates Second. Jsou součástí procesu jejího definování a naplňování (žití). Protože ústředním cílem Employer Brandingu je větší zapojení (angažovanost) současných zaměstnanců.

Na diskusní snídani vám chceme ukázat, jak budovat značku zaměstnavatele prostřednictvím designování zkušenosti zaměstnanců, která vzniká zejména tím, co a jak uvnitř firem děláte a podstatně méně tím, co o sobě říkáte. Snídani jsme připravili tak, abychom vám v prvních 45 minutách představili základní nástroje, nasdíleli příklady z praxe a poté měli největší prostor na diskusi a sdílení. Protože od předchozích účastníků víme, že nejvíce oceňují sdílení zkušeností. A my se vůbec nezlobíme, že nemáme hlavní roli. Co si ze snídaně odnesete záleží z velké části na vás.

Co s vámi nasdílíme?

  • Co je to celostní EVP a životní cyklus zaměstnance
  • Jak vybrat kontaktní místa, ve kterých uděláte největší rozdíl
  • Jak designovat zkušenost zaměstnanců jako wow zážitek

Kdybyste se chtěli na snídani připravit (ano, i takoví se mezi vámi občas najdou), můžete si přečíst článek o Employee Experience s názvem Zkušenost zaměstnanců až na prvním místě nebo o budování značky zaměstnavatele uvnitř firmy.

Kdy, kde a za kolik?

  • pátek 11. října 2019, Prostor 2 – Vinohrady, Šmilovského 1437/8, https://www.prostor8.cz/
  • snídáme od 8.30, program začne v 8.45 a skončí přibližně v 11 hodin
  • registrujte se přes goout (platby pouze kartou nebo převodem)
  • cena 567 Kč s DPH
  • kapacita je omezena na 20 lidí
  • další informace o programu u Petra, +420 602 271 011, petr.hovorka@brandbakers.cz

Registrujte se přes GoOut zde.

Posnídá s vámi Magda Hájková a Petr Hovorka.

Magda se věnuje HR oblasti několik let, a to jak z pohledu interního HR, tak i z externího konzultanství. Její parketou je dlouhodobý a komplexní rozvoj zaměstnanců, jejich stabilizace a budování firemní kultury. Na problémy se snaží dívat v kontextu celé situace a má velkou důvěru v lidské schopnosti. Věří, že změna je možná a podporuje firmy i její zaměstnance a vedoucí na cestě změn. V tom jí pomáhá její psychoterapeutické vzdělání. Její velkou vášní je cestování, prožívaní chutí i vůní míst dalekých i blízkých.

 

 

 

Petr od dětství miluje sport a obchod. Osm let dělal vrcholovou atletiku, prodávat „cokoli“ začal na základní škole. V podnikání se Petrovi oba světy – plné nadšení, vytrvalosti a disciplíny – spojily. Dnes pomáhá firmám být ještě úspěšnější díky vlastním lidem. Jeho specialitou je budování značek zaměstnavatelů, posilování firemních kultur a stmelování řídících týmů. Čerpá ze svých zkušeností z vlastního byznysu, zejména pak nakladatelství, které 13 let vedl. Pracovní aktivity prokládá cestováním s rodinou a vychutnáváním života.

 

 

 

 


3. ročník konference Employer Branding Experience. Letos uslyšíte příběhy firem Air Bank, EYELEVEL, Tesena, McDonald’s nebo Kiwi. Navíc – nově – se budete moci zúčastnit dvou hodinových workshopů, na kterých se budeme věnovat tématům jako definování EVP, žití podle firemních hodnot, gamifikace onboardingu, tvorba obsahu komunikace a persón kandidátů či měření HR marketingových aktivit. 

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.