Autor: Petr Hovorka Nezařazeno 28. 4. 2020

6 tipů na podzimní konference

Nahromadilo se kolem nás dost zajímavých akcí v Praze, Brně, Plzni i Ostravě, které budou o značkách zaměstnavatelů, firemních kulturách nebo spolu-práci lidí a firem, že jsme je sepsali do speciálního článku a doufáme, že se s vámi alespoň na jedné z nich potkáme!

    1) Employer Branding Experience 

       20. září v Praze, celodenní konference

Na 2. ročníku konference o budování značek zaměstnavatelů se letos představí velké firmy jako IKEA, Decathlon nebo ČEZ. Budou hovořit o tom, jak vytvářejí a posilují své firemní kultury, jak zavádějí částečné úvazky vyžadující plnou důvěru, jak své aktivity měří do posledního puntíku nebo jak manévrují mezi korporátními procesy a změnami, které se snaží přetavit ve smysluplné aktivity dovnitř i ven. Tedy jak budují značky zaměstnavatele uvnitř svých firem.

 

2) Marketikon

4. a 5. října v Plzni, dvoudenní konference

Marketikon je největší marketingová konference svého druhu v západních Čechách – dva dny přednášek, praktických workshopů, naplňujících diskuzí, networkingu a obchodních příležitostí. První den bude o byznysu a marketingu, druhý den o firemních kulturách, značce zaměstnavatele a HR marketingu. Petr tam přiveze případovou studii budování značky zaměstnavatele ve výrobní společnosti.

 

3) HR Talks #5

18. září a 16. října v Praze, odpolední setkání

Ještě jste neslyšeli o HR Talks? Jsou to pravidelná měsíční setkání personalistů, na kterých se sdílí znalosti a zkušenosti z aktuální HR praxe. Účastníci mohou na webu www.hrtalks.cz vybírat mezi nabídkou prezentací pro jednotlivá setkání, která se konají vždy v odpoledních hodinách. Následující setkání #4 se koná 18. září a bude o tématu neomezené dovolené, na setkání #5 bude hovořit Petr o budování značky zaměstnavatele uvnitř své firmy.

 

4) HRko 

18. října v Ostravě, odpolední konference

HR párty & případovky z personalistiky. Pořadatelé o konferenci píšou: „Chceme v Ostravě ukázat, jak budovat firemní kulturu pomocí malých projektů, které firmu ve výsledku posunou o několik generací dál. 6 personalistů z předních firem, které aktivně svou firemní kulturu budují, vám ukáže na jednom konkrétním projektu, jak se to dá rozjet i bez velkých rozpočtů (jen s vlastním nadšením).“

 

5) HR V DOBĚ R.U.R. 

23. října v Praze, jednodenní konference

Bojíte se, že vám roboti jednoho dne seberou místo? Své obavy můžete rozptýlit na tradiční konferenci People Management Fora – Světová laboratoř lídrů, letos nesoucí název "HR v době R.U.R.". Můžete se na ní zamyslet, diskutovat a sdílet své zkušenosti, jak robotizace a digitalizace mění svět okolo HR a co všechno s sebou nese. Můžete se těšit na přednášky předních odborníků z Čech i ze zahraničí, workshopy a panelové diskuse. A k tomu všemu vám kávu uvaří robot.

 

 

 

 

 

 

6) Evolve Summit 

13. a 14. listopadu v Brně, dvoudenní konference

Letos to bude již 4. ročník. Čekají vás dva dny nabité kvanty nových informací a tipů z oboru. Tři stage, nová underground scéna. Více než 20 řečníků, včetně světových expertů, které jste v ČR ještě neviděli. Byli jsme na Evolvu v minulém roce a zažili jsme vskutku parádní přednášky špičkových spíkrů, bezchybnou organizaci v příjemných prostorách Sono Centra a hlavně a především sdílecí atmosféru, jakou můžete snad zažít jenom v Brně. No a ta afterparty...

 

Tak na které akci se spolu potkáme? :)

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.