Autor: Petr Hovorka Akce 28. 4. 2020

Konference World Employer Branding Day 2018

Konference, za kterou stojí employer branding lídr, spíkr a autor několik knih o Employer Brandingu Brett Minchington, se velmi rychle stala oborovým fórem celosvětového formátu. Letošní 2. ročník, který se konal v Budapešti, přilákal téměř 400 účastníků ze 40 zemí. Kromě keynote přednášek společností jako Facebook, Virgin Media nebo Tommy Hilfiger, se účastníci mohli seznámit také s několika konkrétními případovými studiemi společností jako KPMG, Swarowski, Ferrero nebo British Army. Všechno pak uzavřela koktejl party na Dunaji, ideální příležitost diskutovat o zkušenostech s lidmi z branže z celého světa. Koneckonců, podívejte se na video a fotky z konference.

Třetí ročník se opět vrací do Prahy a my Pekaři z BrandBakers jsme opět partnery konference, na kterou se ke dnešnímu dni (2. 11. 2017) registrovalo 140 lidí z 25 zemí světa.

Mezi prvními potvrzenými řečníky jsou lidé z firem: Google, Accenture, SAP, Linkedin, Adidas nebo United Health Group. Celkem na konferenci uslyšíte přednášky 25 řečníků (pro informace o dalších řečnících se prosím zaregistrujte zde).

           středa 25. = workshopy, čtvrtek 26. = přednášky, pátek 27. = neformální setkání

 

Těšíme se na viděnou v dubnu v Praze.

Pekaři & Brett

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.