Autor: Petr Hovorka Akce 28. 4. 2020

Konference: Employer Branding Experience 2017

Neustále přemýšlíme, jak firmám ukázat, že značka není jen o správně vytvořené strategii, ale především o strategii konzistentně naplňované. Že se značka zaměstnavatele nebuduje definováním EVP (Employer Value Proposition), ale teprve jeho dlouhodobým a trpělivým naplňováním a skládáním, dílek k dílku, jako velké puzzle — primárně ve vztahu k zaměstnancům (nikoli kandidátům = budoucím zaměstnancům). Prostě a jednoduše, že se žádná značka nevybuduje tím, co o sobě budete říkat, ale tím, co budete uvnitř svých firem dělat. Jak budete se svými lidmi spolu-pracovat.

A tak vznikla konference Employer Branding Experience 2017, jejíž řečníci (všechno jsou to lidé z praxe, majitelé, spolumajitelé nebo HR ředitelé firem) prokazují, že umí oslovit a vybrat správné lidi a následně s nimi dlouhodobě spolu-pracovat. Ptáte se, jak se to projevuje? Jejich firmy jsou na trhu (a ve výsledovkách) úspěšné, jejich týmy drží pohromadě a nástrojem, který používají v náboru nových posil, jsou nejčastěji reference stávajících zaměstnanců.

Setkáte se mimo jiné s Jirkou Halouskem z IReSoftu, který dokázal, že i středně velká firma může změnit klasický nábor v přitahování založené na unikátní firemní kultuře (přečtěte si více), s Hankou Smítalovou z Ambiente, kde všichni dohromady „Dělají jídlu dobré jméno“ a kde nové lidi vybírají na základě jejich osobních přístupů a přesvědčení (přečtěte si více) nebo s Liborem Šimonem ze SYMBIA, který zvednul laťku přitahování pořádně vysoko (přečtěte si více). No a to je pouze třetina toho, co se dozvíte ve čtvrtek 21. září 2017 v divadle Le Royal.

 

Vstupné: 5 990 Kč bez DPH (do 30.6.), poté 6 990 Kč bez DPH.

Registrovat se můžete zde.

Všechny informace najdete na www.brandexperience.cz

 

Konferenci pořádáme společně se vzdělávací a poradenskou společností 1. VOX.

 

Moc se na vás těšíme!

 

 

 

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.