Autor: Petr Hovorka Akce 28. 4. 2020

Co vás pekaři naučí v roce 2017?

Programy našich workshopů jsou sestaveny tak, abyste si z nich odnesli tipy a postupy, které můžete hned druhý den začít používat a stát se úspěšnějším Employer Brand manažerem nebo HR marketérem. Žádnou atomovou vědu od nás nečekejte. Na workshopech se leccos dozvíte, ale taky si to z části odpracujete. 

Jaké workshopy jsme pro vás připravili?

1. CANDIDATE EXPERIENCE / workshop na míru

  po dohodě kdykoli a kdekoli

Jednodenní intenzivní workshop (= špetka teorie, hrst praktických příkladů a pořádná porce individuálních a společných cvičení), ze kterého si odnesete znalost postupu, jak vytvořit zážitek kandidátů z náborového procesu. Tento jednodenní workshop děláme výhradně jako klientský, na míru. Pro bližší informace zavolejte nebo napište Petrovi: +420 602 271 011, petr.hovorka@brandbakers.cz.  

2. HR MARKETING HLAVOU / otevřený workshop

  termín pro vás zatím vymýšlíme

Kvalitní uchazeči o práci požadují více než jen nabídku volné pozice. Zajímá vás, jak získat talentované kandidáty, kteří pro vás budou chtít pracovat? Přihlaste se na náš jednodenní workshop. 

3. EMPLOYER BRANDING / otevřený workshop

  čtvrtek 7. 12. v Praze

Na tomto jednodenním workshopu se dozvíte: Co je potřeba vědět předtím, než se pustíte do budování značky zaměstnavatele? Jak se značka zaměstnavatele buduje, jak ji lze měřit a jaké jsou naše zkušenosti z prostředí českých a zahraničních firem? 

4. PRACOVNÍ INZERÁT / workshop na míru

  po dohodě kdykoli a kdekoli

Na tomto workshopu vás naučíme upéct zbrusu nové pracovní inzeráty podle našeho osvědčeného receptu; Přečtěte si o našem receptu zde: http://www.brandbakers.cz/primo_z_pece/clanek/384Tento jednodenní workshop děláme výhradně jako klientský, na míru. Pro bližší informace zavolejte nebo napište Petrovi: +420 602 271 011, petr.hovorka@brandbakers.cz.  

5. EMPLOYER BRANDING & CANDIDATE EXPERIENCE / otevřený workshop

  15. - 16. 11. 2017 v Praze

Dvoudenní intenzivní workshop, ze kterého budete odcházet s definovanými základy pro nabídku vaší společnosti jako zaměstnavatele (DNA značky zaměstnavatele) a se znalostí postupu, jak vytvořit zážitek kandidátů z náborového procesu, díky kterému vystoupíte z řady. Atraktivní nabídka je jedna věc. Druhou je pak dokázat, že skutečně jste atraktivní zaměstnavatel i v náborovém procesu.

Můžete se zúčastnit pouze 1. dne, který je věnován budování značky zaměstnavatele.

 

 

Podívejte se, poslechněte si, jaké to na našich workshopech je:

 

A naše tradiční závěrečná workshopová selfíčka.

 

 

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.