Autor: Jiří Landa Akce 28. 4. 2020

PEKAŘI HLEDAJÍ CONTENT SPECIALISTU

Kdo jsme?

Jsme pekaři přitažlivých zaměstnavatelských značek. Měníme zažité způsoby, kterými firmy komunikují se svými zaměstnanci a s lidmi na trhu práce. Pomáháme vytvářet šťastná partnerství firem a lidí, kteří se k sobě hodí.

Děláme výzkumy, tvoříme značkové strategie, píšeme náborové inzeráty, vytváříme ten správný značkový obsah komunikace, weby, brožury, kampaně a hromadu dalších věcí, které jsou na cestě k vybudování zaměstnavatelské značky potřeba.

Jací jsme a koho hledáme?

Naše práce je pro nás opravdovou vášní. Baví nás to, co děláme, chceme se zlepšovat, být nejlepší. Výsledkem našeho snažení by měl být vždy skutečný přínos pro klienta a jeho značku. Nikdy se proto nesnažíme problém očúrat nějakým polovičatým řešením. U nás platí, že pekař kope za pekaře. Pomáháme si a víme, že se můžeme jeden na druhého spolehnout, že každý z nás udělá maximum, aby svůj díl práce udělal co nejlépe. Nikdo z nás nepotřebuje mít za zadkem šéfa, který ho kontroluje a organizuje mu den. Každý umíme řídit sám sebe. Hledáme parťáka, který vidí věci stejně jako my, člověka, který si na nic nehraje a pro kterého je práce víc, než jen nástroj obživy.

Jaká bude tvoje úloha?

  • Věříme, že k vybudování značky je potřeba víc, než jen nějaké jednorázové kampaně. Tvou úlohou bude tedy především systematická tvorba obsahu komunikace, který bude cílové skupině značky pomáhat, bavit ji a informovat. Tvým zadáním bude především strategie zaměstnavatelské značky klienta. Článkem, tipem, vtipem, prostě každým příspěvkem, který vytvoříš, budeš uvádět značkovou strategii v život. 
  • Do procesu budování značky vždy zapojujeme zaměstnance firmy. I s nimi je potřeba komunikovat tak, aby své firmě rozuměli, chápali a sdíleli to, o co jí jde. Tvým denním chlebem tedy bude i interní komunikace firem.
  • Obsah, který vytvoříš, se bude světem šířit na webech, sociálních sítích, v newsletterech i časopisech. Budeš se tedy starat o to, aby pro každý z těchto kanálů měli naši klienti ten správný obsah.

Jak se ti odměníme?

  • Budeš mít možnost dělat práci, která má smysl, je opravdová, se skutečným přínosem.
  • Když nebudeme mít zrovna společnou poradu, je nám úplně jedno, kdy a kde budeš pracovat. Kancelář je místem, kde se rádi setkáváme, je-li to účelné, ne vězením, do kterého musíme.
  • Jsme parta spíše neformálních lidí, kteří se řídí heslem žij a nech žít.
  • Máš své další projekty? Klidně si na nich pracuj, když to budeš stíhat vedle své pekařské práce.
  • Neumíme ti dát jistotu a teplé místečko, ale za dobrou práci tě náležitě odměníme, a když se nám bude dařit dobře, bude se dobře dařit i tobě.

Chceš nás poznat blíže?
Zavolej, přijď na kafe a croissant.

Jiří Landa
Tel.: 734 158 585
E-mail: jiri.landa@brandbakers.cz

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.