Autor: Jiří Landa Akce 28. 4. 2020

PEKAŘI HLEDAJÍ COPYWRITERA

Kdo jsme?

Jsme pekaři přitažlivých zaměstnavatelských značek. Měníme zažité způsoby, kterými firmy komunikují se svými zaměstnanci a s lidmi na trhu práce. Pomáháme vytvářet šťastná partnerství firem a lidí, kteří se k sobě hodí.

Děláme výzkumy, tvoříme značkové strategie, píšeme náborové inzeráty, vytváříme ten správný značkový obsah komunikace, weby, brožury, kampaně a hromadu dalších věcí, které jsou na cestě k vybudování zaměstnavatelské značky potřeba.

Jací jsme a koho hledáme?

Naše práce je pro nás opravdovou vášní. Baví nás to, co děláme, chceme se zlepšovat, být nejlepší. Výsledkem našeho snažení by měl být vždy skutečný přínos pro klienta a jeho značku. Nikdy se proto nesnažíme problém očúrat nějakým polovičatým řešením. U nás platí, že pekař kope za pekaře. Pomáháme si a víme, že se můžeme jeden na druhého spolehnout, že každý z nás udělá maximum, aby svůj díl práce udělal co nejlépe. Nikdo z nás nepotřebuje mít za zadkem šéfa, který ho kontroluje a organizuje mu den. Každý umíme řídit sám sebe. Hledáme parťáka, který vidí věci stejně jako my, člověka, který si na nic nehraje a pro kterého je práce víc, než jen nástroj obživy.

Jaká bude tvoje úloha?

 • Každou značku je potřeba správně popsat – autenticky, s ohledem na cílovou skupinu, a proto nám pomůžeš s psaním textů strategických dokumentů. 
 • Do procesu budování značky vždy zapojujeme zaměstnance firmy. S nimi je potřeba komunikovat – e-maily, letáky, plakáty, Powerpoint prezentacemi. Texty této interní komunikace budou tvojí doménou.
 • Píšeme náborové inzeráty, děláme weby, brožury, náborové kampaně.
  A to je hromada textů, které budeš tvořit tak, aby vycházely ze strategie značky a dokázaly lidi oslovit.
 • Nedílnou součástí naší práce je psaní článků, kterými naše publikum inspirujeme, bavíme, pomáháme jim dělat svou práci lépe. Věřím, že až se otrkáš a až se ti téma zaměstnavatelských značek dostane pod kůži, i ty se zapojíš a začneš psát.
 • Nejen prací je člověk živ, a proto je důležité, abys s námi vyrazil(a) občas na pivo, skleničku prosecca nebo na nějaký pekařský výlet mimo Prahu.

Jak se ti odměníme?

 • Budeš mít možnost dělat práci, která má smysl, je opravdová, se skutečným přínosem.
 • Když nebudeme mít zrovna společnou poradu, je nám úplně jedno, kdy
  a kde budeš pracovat. Kancelář je místem, kde se rádi setkáváme, je-li to účelné, ne vězením, do kterého musíme.
 • Jsme parta spíše neformálních lidí, kteří se řídí heslem žij a nech žít.
 • Máš své další projekty? Klidně si na nich pracuj, když to budeš stíhat vedle své pekařské práce.
 • Neumíme ti dát jistotu a teplé místečko, ale za dobrou práci tě náležitě odměníme, a když se nám bude dařit dobře, bude se dobře dařit i tobě.

Chceš nás poznat blíže?
Zavolej, přijď na kafe a croissant.

Jiří Landa
Tel.: 734 158 585
E-mail: jiri.landa@brandbakers.cz

 

NEJLEPŠÍ ČLÁNKY DO E-MAILU

Je to jednoduché, zaregistrujte se a dostávejte výběr těch nejlepších článků každý měsíc do svého emailu.

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.