Autor: Jiří Landa Akce 28. 4. 2020

PEKAŘI HLEDAJÍ COPYWRITERA

Kdo jsme?

Jsme pekaři přitažlivých zaměstnavatelských značek. Měníme zažité způsoby, kterými firmy komunikují se svými zaměstnanci a s lidmi na trhu práce. Pomáháme vytvářet šťastná partnerství firem a lidí, kteří se k sobě hodí.

Děláme výzkumy, tvoříme značkové strategie, píšeme náborové inzeráty, vytváříme ten správný značkový obsah komunikace, weby, brožury, kampaně a hromadu dalších věcí, které jsou na cestě k vybudování zaměstnavatelské značky potřeba.

Jací jsme a koho hledáme?

Naše práce je pro nás opravdovou vášní. Baví nás to, co děláme, chceme se zlepšovat, být nejlepší. Výsledkem našeho snažení by měl být vždy skutečný přínos pro klienta a jeho značku. Nikdy se proto nesnažíme problém očúrat nějakým polovičatým řešením. U nás platí, že pekař kope za pekaře. Pomáháme si a víme, že se můžeme jeden na druhého spolehnout, že každý z nás udělá maximum, aby svůj díl práce udělal co nejlépe. Nikdo z nás nepotřebuje mít za zadkem šéfa, který ho kontroluje a organizuje mu den. Každý umíme řídit sám sebe. Hledáme parťáka, který vidí věci stejně jako my, člověka, který si na nic nehraje a pro kterého je práce víc, než jen nástroj obživy.

Jaká bude tvoje úloha?

 • Každou značku je potřeba správně popsat – autenticky, s ohledem na cílovou skupinu, a proto nám pomůžeš s psaním textů strategických dokumentů. 
 • Do procesu budování značky vždy zapojujeme zaměstnance firmy. S nimi je potřeba komunikovat – e-maily, letáky, plakáty, Powerpoint prezentacemi. Texty této interní komunikace budou tvojí doménou.
 • Píšeme náborové inzeráty, děláme weby, brožury, náborové kampaně.
  A to je hromada textů, které budeš tvořit tak, aby vycházely ze strategie značky a dokázaly lidi oslovit.
 • Nedílnou součástí naší práce je psaní článků, kterými naše publikum inspirujeme, bavíme, pomáháme jim dělat svou práci lépe. Věřím, že až se otrkáš a až se ti téma zaměstnavatelských značek dostane pod kůži, i ty se zapojíš a začneš psát.
 • Nejen prací je člověk živ, a proto je důležité, abys s námi vyrazil(a) občas na pivo, skleničku prosecca nebo na nějaký pekařský výlet mimo Prahu.

Jak se ti odměníme?

 • Budeš mít možnost dělat práci, která má smysl, je opravdová, se skutečným přínosem.
 • Když nebudeme mít zrovna společnou poradu, je nám úplně jedno, kdy
  a kde budeš pracovat. Kancelář je místem, kde se rádi setkáváme, je-li to účelné, ne vězením, do kterého musíme.
 • Jsme parta spíše neformálních lidí, kteří se řídí heslem žij a nech žít.
 • Máš své další projekty? Klidně si na nich pracuj, když to budeš stíhat vedle své pekařské práce.
 • Neumíme ti dát jistotu a teplé místečko, ale za dobrou práci tě náležitě odměníme, a když se nám bude dařit dobře, bude se dobře dařit i tobě.

Chceš nás poznat blíže?
Zavolej, přijď na kafe a croissant.

Jiří Landa
Tel.: 734 158 585
E-mail: jiri.landa@brandbakers.cz

 

Dostávejte naše nejlepší články každý měsíc do e-mailu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.