Autor: Petr Hovorka Akce 28. 4. 2020

Konference: Employer Branding Experience 2017

Neustále přemýšlíme, jak firmám ukázat, že značka není jen o správně vytvořené strategii, ale především o strategii konzistentně naplňované. Že se značka zaměstnavatele nebuduje definováním EVP (Employer Value Proposition), ale teprve jeho dlouhodobým a trpělivým naplňováním a skládáním, dílek k dílku, jako velké puzzle — primárně ve vztahu k zaměstnancům (nikoli kandidátům = budoucím zaměstnancům). Prostě a jednoduše, že se žádná značka nevybuduje tím, co o sobě budete říkat, ale tím, co budete uvnitř svých firem dělat. Jak budete se svými lidmi spolu-pracovat.

A tak vznikla konference Employer Branding Experience 2017, jejíž řečníci (všechno jsou to lidé z praxe, majitelé, spolumajitelé nebo HR ředitelé firem) prokazují, že umí oslovit a vybrat správné lidi a následně s nimi dlouhodobě spolu-pracovat. Ptáte se, jak se to projevuje? Jejich firmy jsou na trhu (a ve výsledovkách) úspěšné, jejich týmy drží pohromadě a nástrojem, který používají v náboru nových posil, jsou nejčastěji reference stávajících zaměstnanců.

Setkáte se mimo jiné s Jirkou Halouskem z IReSoftu, který dokázal, že i středně velká firma může změnit klasický nábor v přitahování založené na unikátní firemní kultuře (přečtěte si více), s Hankou Smítalovou z Ambiente, kde všichni dohromady „Dělají jídlu dobré jméno“ a kde nové lidi vybírají na základě jejich osobních přístupů a přesvědčení (přečtěte si více) nebo s Liborem Šimonem ze SYMBIA, který zvednul laťku přitahování pořádně vysoko (přečtěte si více). No a to je pouze třetina toho, co se dozvíte ve čtvrtek 21. září 2017 v divadle Le Royal.

 

Vstupné: 5 990 Kč bez DPH (do 30.6.), poté 6 990 Kč bez DPH.

Registrovat se můžete zde.

Všechny informace najdete na www.brandexperience.cz

 

Konferenci pořádáme společně se vzdělávací a poradenskou společností 1. VOX.

 

Moc se na vás těšíme!

 

 

 

Dostávejte naše nejlepší články každý měsíc do e-mailu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore

Chci newsletter

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Pojďme se potkat

Napište nám nebo rovnou zavolejte.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.